SATIŞ DANIŞMA HATTI :   0850 532 43 40 - 0312 830 69 59 bilgi@turkuazsoft.com.tr

E-Defter | Elektronik Defter

TURKUAZSOFT ile Aynı Gün e-Fatura’ya Geçmek Artık Çok Kolay !

TURKUAZSOFT ile e-Defter Kullanmaya Hemen Başlayın !

Elektronik Defter Kolaylığı ! e-Defter’e Turkuazsoft ile Aynı Günde Geçin Hemen Kulanmaya Başlayın!

TURKUAZSOFT ile e-Defter kullanıcısı olmak isteyen tüm mükellefler e-Fatura paketlerine ek e-Defter sistemimizden de yaranabilmektedir. Artık mükellefler hiçbir yük altında kalmadan TURKUAZSOFT ile ÜCRETSİZ aynı günde Mali Mühür başvuruları veya halihazırda Mali Mühür sahibi olan firmaların tüm Gelir İdaresi e-FATURA, e-ARŞİV veya e-DEFTER başvuruları tarafımızdan yapılarak aynı günde e-FATURA sistemlerini aktif şekilde kullanabiliyorlar.

E-Defter yasal olarak tutulması zorunlu defterlerin belirlenen format ve standartlara uygun olarak hazırlandığı, dijital ortama kaydedildiği, malî mühür veya e-imza ile değişmezliğinin, bütünlüğünün ve kaynağının doğruluğunun sağlandığı hukukî ve teknik düzenlemeler bütünüdür.

Elektronik Defterler tutulması zorunlu defterlerin kâğıt ortamında düzenlenmesi zorunluluğunu ortadan kaldıran ve kullanıcılarına baskı, tasdik ve arşivleme maliyetlerini ortadan kaldıran elektronik bir uygulamadır. 1 Sıra No.lu E-Defter Genel Tebliğine göre e-defter “şekil hükümlerinden bağımsız olarak Vergi Usul Kanununa ve/veya Türk Ticaret Kanununa göre tutulması zorunlu olan defterlerde yer alması gereken bilgileri kapsayan elektronik kayıtlar bütünü” olarak tanımlanmıştır.

TURKUAZSOFT ile e-Fatura kullanıcıları aynı gün e-Defter kullanmaya aynı günde başlayabilme imkanına sahipler. TURKUAZSOFT ile e-FATURA‘ya geçen kullanıcılarımızın ÜCRETSİZ başvuru imkanları içerisinde E-Defter başvuruları da aynı gün tamamlanmaktadır.

 

E-Defter Uygulamasının Yasal Dayanakları 〉

E-Defter Tutma Zorunluluğu Olan Mükellefler 〉

E-Defter Oluşturma Süreci 〉

E-Defter Beratı ve Zaman Damgası 〉

E-Defter Uygulamasının Avantajları 〉

∴ Size özel e-Fatura fırsatlarımızdan şimdi faydalanın»

e-FATURA

TURKUAZSOFT ile e-FATURA mükellefi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! ÜCRETSİZ imkanlarıyla birlikte en kolay e-FATURA programı şimdi bir tık uzağınızda⇓

e-ARŞİV

Kağıt faturalardan sonsuza dek kurtulun TURKUAZSOFT ile e-ARŞİV’i keşfederek müşterilerinize dakikalar içerisinde faturasını iletme imkanına sahip olun !

e-DEFTER

Kolay e-Defter çözümü ile tüm muhasebe defterlerinizi kolayca gönderin, saklayın ve entegre edin! Hemen bilgi almak için:

0312 830 69 59 – 0850 532 43 40

TURKUAZSOFT SATIŞ DESTEK HATTI

0(850) 532 43 40 – 0(312) 830 69 59