SATIŞ DANIŞMA HATTI :   0850 532 43 40 - 0312 830 69 59 bilgi@turkuazsoft.com.tr

   Size Özel e-FATURA’da ÜCRETSİZ Hemen Başvuru, Eğitim ve Kurulum Desteği  

E-Fatura | Elektronik Fatura

TURKUAZSOFT ile Aynı Gün e-Fatura’ya Geçmek Artık Çok Kolay !

Şimdi TURKUAZSOFT ile e-Fatura’ya Geçme Zamanı!

Artık e-Fatura Kolaylığı TURKUAZSOFT ile Şimdi Süresiz-Sınırsız Paketlerle ve Keyifli Avantajlarla Birlikte !

     TURKUAZSOFT ile e-FATURA kullanıcısı olmak isteyen tüm mükellefler sayısız ve sınırsız paket seçenekleriyle şimdi çok daha rahat e-FATURA kullanıcısı oluyor. Artık mükellefler hiçbir yük altında kalmadan TURKUAZSOFT ile ÜCRETSİZ aynı günde Mali Mühür başvuruları veya halihazırda Mali Mühür sahibi olan firmaların tüm Gelir İdaresi’ne e-FATURA, e-ARŞİV veya e-DEFTER başvuruları tarafımızdan yapılarak aynı günde e-FATURA sistemlerini aktif şekilde kullanabiliyorlar.

     TURKUAZSOFT kullanıcıları aynı günde e-FATURA gönderip alabilmelerinin yanı sıra dilerlerse e-ARŞİV ve e-DEFTER kullanmaya da aynı günde başlayabiliyorlar.   TURKUAZSOFT ile e-FATURA‘ya geçen kullanıcılar ÜCRETSİZ başvuru imkanlarına ek olarak, e-FATURA temel eğitimlerini adresinde veya uzaktan erişim desteği ile alarak çok daha kolay TURKUAZSOFT e-FATURA sistemini kullanabilirler.

 

e-FATURA  Nedir ?

  • e-FATURA, internet ortamında hazırlanan faturalara verilen addır.
  • GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI tarafından standartları belirlenen elektronik faturalar kağıt fatura düzenlemeden faturanın internet ortamında; SATICI – GİB – ALICI arasında sunucular aracılığıyla dolaşımını sağlar.

 

e-FATURA Uygulamasına Geçmenin Avantajları Nelerdir?

  • Tamamen elektronik ortamda gönderilip alınan e-faturalarınız ile kağıt kullanımını ortadan kaldırarak doğanın korunmasına katkı sağlayabilirsiniz.
  • Fatura matbaa, kağıt, arşiv ve depolama maliyetlerinizi düşürerek iş gücü maliyetlerinizi de azaltabilirsiniz.
  • Faturalarınızı kargolama maliyetlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Faturalama süreçlerinizi hızlandırarak eski faturalarınıza saniyeler içerisinde ulaşırken aynı zamanda denetim ve raporlamalarınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ayrıca müşteri ve satıcılarla mutabakat yapmayı kolaylaştırabilirsiniz.
  • Mali mühürlerinizle imzalanan faturalarınız GİB denetiminde müşterilerinize ulaştırılırken sertifikalı teknik altyapı sağlayıcıları ile faturalarınıza dış erişimin sınırlandırılmasıyla dijital ortamda saklayabilirsiniz.

E-Fatura Uygulamasının Yasal Dayanakları 〉

E-Fatura Kullanma Zorunluluğu Olan Mükellefler 〉

E-Fatura Uygulama Esasları 〉

E-Fatura Uygulamasının Avantajları 〉

E-Fatura’da Temel ve Ticari Fatura Nedir? 〉

∴ Size özel e-Fatura fırsatlarımızdan şimdi faydalanın»

e-FATURA

TURKUAZSOFT ile e-FATURA mükellefi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! ÜCRETSİZ imkanlarıyla birlikte en kolay e-FATURA programı şimdi bir tık uzağınızda⇓

e-ARŞİV

Kağıt faturalardan sonsuza dek kurtulun TURKUAZSOFT ile e-ARŞİV’i keşfederek müşterilerinize dakikalar içerisinde faturasını iletme imkanına sahip olun !

e-DEFTER

Kolay e-Defter çözümü ile tüm muhasebe defterlerinizi kolayca gönderin, saklayın ve entegre edin! Hemen bilgi almak için:

0312 830 69 59 – 0850 532 43 40

Size özel e-Fatura fırsatlarımızdan hemen faydalanın!  

#E-Bültenimize ÜCRETSİZ Kayıt Ol !

*Zorunlu Alan

Bilgi Notu: Gelir İdaresi Başkanlığı Elektronik Dönüşüm Özel Yayınları ve Güncel Mevzuatları İster E-Postanıza veya Dilerseniz Cep Telefonunuza SMS Olarak Alabilirsiniz !

TURKUAZSOFT SATIŞ DESTEK HATTI

0(850) 532 43 40 – 0(312) 830 69 59