Satış Danışma Hattı: 0(850) 532 43 40 | 0(312) 830 69 59 bilgi@turkuazsoft.com.tr

e-Hizmetler

Turkuazsoft ile Uçtan Uca Tüm Web Hizmetleri Yanınızda !

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sürekli yenilenen ve güncellenen web çözümlerimiz özel danışmanınızla birlikte hizmetinizde.

| DİJİTAL DÖNÜŞÜM UZMANINIZ

Turkuazsoft ile şirketinizi dijital çözümlerle buluşturun !

Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemleri(CRM)

Var olan veya potansiyel müşterilerinizi

  • Müşteri yönetimi
  • Pazarlama yönetimi
  • Satış yönetimi
  • Teknik Servis yönetimi gibi modülleri kullanarak hem yönetin hemde sadık müşterilerinizi elde edin.

Kampanya ve fiyatlandırma özelliklerini anında sahada uygularak T-CRM ile satış ekibinizin etkinliğini kolayca ölçebilirsiniz.

e-Belge Yönetim Sistemleri

Gelir İdaresi Başkanlığı ve T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı e-Belge çözümleri kapsamında e-Fatura, e-Arşiv, e-Bilet, e-Defter, e-İrsaliye, e-İhracat, e-Serbest Meslek Makbuzu ve e-Müstahsil Makbuzu ile GİB regülasyonları ve zorunluluklarına hızlı geçiş sağlayarak 10 yıl boyunca e-Belge Gönderimi, Alımı ve Saklanmasını Özel Entegratör güvencesinde sağlayın.

İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri

Sektörde rekabetçi üstünlükler sağlamak için gerekli insan kaynağının sağlanması, istihdam edilmesi, geliştirilmesi ve yönetilmesi ile ilgili tüm planlama, örgütleme, yönlendirme ve denetleme faaliyetlerini  kapsayan WebIK çözümümüz ile tanışın.

Web Hosting

İnternet üzerinde web uygulamaları ve sayfaların kesintisiz ve güvenilir bir şekilde  yayınlanması ve paylaşılmasını sağlayan, güçlü donanım ve yazılımsal web sunucularının birleşimi ile oluşturulan bulut çözümdür.

Domain/Alan Adı Servisi

Web uygulamaları ve sayfaların farklı uzantılar ile internet üzerinde yönlendirilmesi için uygulamanıza ait adlandırmalardır. Ör: “sirketadi.com” veya “.com” dışında “.com.tr”, “.net”, “.org” v.b. uzantılar içermektedir.

SSL Güvenlik Sertifikası

SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik sertifikaları, site adreslerinin doğruluğunu ve güvenilirliğini kontrol ederek, veri iletişiminin encrypt kanal üzerinden yapıldığını doğrulamaktadır.

Kurumsal e-Posta Servisi

Şirket alan adınıza bağlı olarak “ad.soyad@sirketadi.com” vb. şeklinde kullanılabilen e-Posta hesaplarıdır. POP yada IMAP olarak Masaüstü, Mobil veya Web 3. Parti e-Posta İstemci uygulamalarında kullanılabilmektedir.

Web Tasarım

Şirket, kurum, kuruluş veya bir organizasyona ait hizmet, ürün veya görsel tanıtım içeriklerinin internet üzerinde HTML-CSS-JS vb. kod parçalarını içeren sunucu üzerinde barındırılarak alan adı ile yönlendirilen web sayfalarının tasarımıdır.

Web Yönetim Portalı

Content Management System(CMS), internet üzerinde barındırılan web site ve uygulamalarının sahip olduğu özelliklerinin yönetim merkezidir. Kullanıcı, CMS yetkileri çerçevesinde içerik yönetimini ve veri girişini teorik bilgi gerektirmeden yapılması imkanı sunar.

E-Ticaret Altyapısı

ETicaret, ürün veya hizmetlerin internet üzerinden pazarlaması ve satışını gerçekleştiren web uygulamalarıdır. Online sipariş verme sipariş sonrası ödeme yapma gibi özellikler barındırarak fiziksel alışverişin internet ortamına taşınmasıdır.

Sanal Pos Entegrasyonu

VPOS (Virtual Point of Sale), Sanal POS ile e-Ticaret amaçlı kurgulanan web uygulamalarında kredi/banka kartlarından ödeme alabilmek için geliştirilen güvenli tahsilat ve ödeme sistemidir.

Dijital Tasarım Servisi

Kurum, kuruluş ve organizasyonlar için UI ve UX kuralları çerçevesinde kullanıcı ve müşteri odaklı geliştirilen görsel içeriklerin tümüdür. Logo, E-Posta, Web Sayfası, Banner, Fiziksel Ürün, Hizmet, Mobil Oyun ve Uygulamaları içermektedir.