Satış Danışma Hattı: 0(850) 532 43 40 | 0(312) 830 69 59 bilgi@turkuazsoft.com.tr

e-İrsaliye

| Elektronik İrsaliye

Turkuazsoft ile  Tüm Sevkiyatlarınız e-İrsaliye Güvencesi Altında !

e-İrsaliye Nedir?

e-İrsaliye, firmaların geleneksel irsaliye süreçlerinde yer alan kağıt “sevk irsaliyesi” belgesi ile aynı hukuki niteliklere sahip olan ve elektronik ortamda üretilerek işleme koyulan belge türüdür.

Turkuazsoft e-Belge Paketi içeriğinde zorunlu veya isteğe bağlı katılım ile yer alan e-İrsaliye, Elektronik Belge uygulamaları kapsamında standartları Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenmiş olan kağıt irsaliye sürecinin elektronik ortama aktarılmasını içermektedir. e-İrsaliye Uygulaması gönderen ve alıcıların karşılıklı olarak internet ortamında e-İrsalyelerinin gönderilmesi, teslim alınması, cevaplandırılması ve sevk kontrolünü kapsamaktadır.

 

Turkuazsoft ile e-İrsaliye süreci Güvenilir, Sorunsuz ve Kolay Entegrasyon ile kullanılan Muhasebe yazılımlarına uygun çalışmaktadır. ERP bağımsız olarak firmaların e-İrsaliye süreçlerinde mobil altyapımız sayesinde internet erişimi olan her cihazdan anında e-İrsaliye gönderimi, alımı ve kontrolü sağlanır.

7/24 Canlı e-Belge Sistemi

Uzaktan Erişim Desteği

Mobil Erişim Özelliği

e-İrsaliye Avantajları Nelerdir?
  • Tamamen elektronik ortamda gönderilip alınan e-İrsaliye‘leriniz ile kağıt kullanımını ortadan kaldırarak hazırlanma,  onaylanma ve gönderim masraflarını tamamen ortadan kaldırmaktadır.
  • İrsaliyelerin matbaa, kağıt, arşiv ve depolama maliyetlerinizi düşürerek iş gücü maliyetlerinizi de azaltabilirsiniz.
  • Turkuazsoft ile her an bulut ortamında e-İrsaliye süreçleriniz güvende saklanırken internet erişimi olan her cihazdan elektronik irsaliyelerinize erişim sağlayabilirsiniz.
  • e-İrsaliye‘leriniz alıcı ve satıcı arasındaki aktarım süresini hızlandırırak, kabul, red ve kontrol özellikleri sunarak firmaların tüm irsaliye süreçleride Güven, Hız ve Düşük Maliyet sağlar.
  • Fatura verileriniz hizmet süreniz boyunca 10 yıl ÜCRETSİZ bir şekilde dilediğiniz zaman erişiminize açık olarak sertifkalı sunucularda saklanır.