SATIŞ DANIŞMA HATTI :   0850 532 43 40 - 0312 830 69 59 bilgi@turkuazsoft.com.tr

e-Dönüşüm Hizmetlerimiz

Her Ölçekten Firma İçin Oluşturulan TURKUAZSOFT E-Paket Sistemi ile Ayrıcalığı Keşfedin !

h

e-FATURA | Elektronik Fatura

e-FATURA uygulaması, elektronik belge biçiminde düzenlenen faturaların, taraflar arasında dolaşımını güvenli bir biçimde sağlamak amacı ile Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından oluşturulan uygulamanın genel adıdır.

e-ARŞİV | Elektronik Arşiv

e-Arşiv Fatura, e-Fatura mükellefi olmayan tüm mükelleflere bütün faturalarınızı elektronik ortamdan e-posta yolu ile veya kağıt çıktısı olarak gönderme olanağı sağlayan uygulamadır.

e-İRSALİYE | Elektronik İrsaliye

e-İrsaliye, kağıt irsaliye ile aynı hukuki niteliklere sahip olup Gelir İdaresi Tarafından merkezleştirilen ve uygulamaya kayıtlı firmaların arasında düzenlenen ve paylaşımı sağlanan bir çözümdür.

e-BİLET | Elektronik Bilet

e-Bilet, kağıt bilet özellikleri ile aynı işleve sahip elektronik ortamda oluşturulan biletlere verilen addır. e-Bilet çözümü sayesinde kullanıcıların kağıt bilete gerek duymadan tamamen dijital ortamda hizmet sağlama olanağı sunar.

e-DEFTER | Elektronik Defter

e-DEFTER, tutulması zorunlu olan Büyük Defterlerde ve Yevmiye Defterlerinde yer alması zorunlu tutulan tüm bilgilerin elektronik ortama aktarılmasını sağlayan bir sistemdir

e-İHRACAT | Elektronik İhracat

Malın veya malların gümrük mevzuatına uygun Türkiye gümrük bölgesi dışına ve serbest bölgelere çıkarılması işlemleri için satılan malın cinsini, miktarını, fiyatını ve toplam tutarını belirten  belgeyi ifade eder.

e-Serbest Meslek Makbuzu

Serbest meslek erbapları tarafından mesleki faaliyetlerine ilişkin tahsilatları için düzenlenen serbest meslek makbuzunun elektronik ortamda izlenebilmesi amacıyla, muhatabının talebi doğrultusunda elektronik veya kağıt ortamda iletilebilen belgedir.

e-Müstahsil Makbuzu

Gerçek usulde vergiye tabi olmayan çiftçilerden tarımsal ve hayvansal ürünler alan birinci sınıf tüccarların ticari faaliyetlerinin elektronik olarak yürütülmesi için, müstahsil makbuzu ile aynı nitelikleri taşıyan elektronik belgedir.

7/24 Canlı Portal

Uzaktan Erişim Desteği

Mobilden Erişim Özelliği

4 Adımda e-Fatura’ya Kolay Geçiş İçin

Destek Uzmanınızla Görüşün!

Firmanız Adına ÜCRETSİZ Mali Mühür ve Gelir İdaresi Başvuru Hizmetimiz için Hemen Arayın! 0850 532 43 40 – 0312 830 69 59

Size Özel e-Dönüşüm Fırsatlarımızdan Şimdi Yararlanın !

E-Bültenimize ÜCRETSİZ Abone Olun !

*Zorunlu Alan

Bilgi Notu: Gelir İdaresi Başkanlığı Elektronik Dönüşüm Özel Yayınları ve Güncel Mevzuatları İster E-Postanıza veya Dilerseniz Cep Telefonunuza SMS Olarak Alabilirsiniz !

TURKUAZSOFT SATIŞ DESTEK HATTI

0(850) 532 43 40 – 0(312) 830 69 59

Call Now Button