SATIŞ DANIŞMA HATTI :   0850 532 43 40 - 0312 830 69 59 bilgi@turkuazsoft.com.tr

   Size Özel e-FATURA’da ÜCRETSİZ Hemen Başvuru, Eğitim ve Kurulum Desteği  

E-Dönüşüm Hizmetlerimiz

Her Ölçekten Firma İçin Oluşturulan TURKUAZSOFT E-Paket Sistemi ile Ayrıcalığı Keşfedin !

e-FATURA | Elektronik Fatura

e-FATURA uygulaması, elektronik belge biçiminde düzenlenen faturaların, taraflar arasında dolaşımını güvenli bir biçimde sağlamak amacı ile Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından oluşturulan uygulamanın genel adıdır.

e-İRSALİYE | Elektronik İrsaliye

e-İrsaliye, kağıt irsaliye ile aynı hukuki niteliklere sahip olup Gelir İdaresi Tarafından merkezleştirilen ve uygulamaya kayıtlı firmaların arasında düzenlenen ve paylaşımı sağlanan bir çözümdür.

e-Serbest Meslek Makbuzu

Serbest meslek erbapları tarafından mesleki faaliyetlerine ilişkin tahsilatları için düzenlenen serbest meslek makbuzunun elektronik ortamda izlenebilmesi amacıyla, muhatabının talebi doğrultusunda elektronik veya kağıt ortamda iletilebilen belgedir.

KEP | Kayıtlı Elektronik Posta

KEP, bir elektronik postanın gönderen ve alan tarafların kim olduklarının bilinmesini, karşı tarafa iletim zamanının ve içeriğinin değiştirilmediğinin kesin olarak tespit eder.

e-ARŞİV | Elektronik Arşiv

e-Arşiv Fatura, e-Fatura mükellefi olmayan tüm mükelleflere bütün faturalarınızı elektronik ortamdan gönderme olanağı sağlayan sistemdir. e-Arşiv Fatura uygulamasına geçen firmalar, tüm faturalarını elektronik ortamda oluşturarak kanunen olan süre zarfında elektronik ortamda saklayabilirler.

e-İHRACAT

Bir malın, yürürlükteki ihracat mevzuatı ile gümrük mevzuatına uygun şekilde Türkiye gümrük bölgesi dışına veya serbest bölgelere çıkarılması veya Müsteşarlıkça ihracat olarak kabul edilecek sair çıkış ve işlemleri için satılan malın cinsini, miktarını, fiyatını ve toplam tutarını belirten ve satıcı tarafından düzenlenerek alıcıya verilen belgeyi ifade eder.
b

e-Müstahsil Makbuzu

Gerçek usulde vergiye tabi olmayan çiftçilerden tarımsal ve hayvansal ürünler alan birinci sınıf tüccarların ticari faaliyetlerinin elektronik olarak yürütülmesi için, müstahsil makbuzu ile aynı nitelikleri taşıyan elektronik belgedir.

e-DEFTER | Elektronik Defter

e-DEFTER, tutulması zorunlu olan Büyük Defterlerde ve Yevmiye Defterlerinde yer alması zorunlu tutulan tüm bilgilerin elektronik ortama aktarılmasını sağlayan bir sistemdir.

e-BİLET | Elektronik Bilet

e-BİLET, kağıt bilet özellikleri ile aynı işleve sahip olan elektronik ortamda oluşturulan biletlere verilen addır. e-Bilet çözümü sayesinde kullanıcıların kağıt bilete gerek duymadan tamamen dijital ortamda hizmet sağlama olanağı sunar.

e-İMZA | Elektronik İmza

e-İMZA, elle atılan imza ile aynı hukuki geçerliliğe sahiptir. e-İmza, elektronik işlemlerde gönderilen bilginin yolda değişmediğini, gönderen kişiye ait olduğunu ve inkâr edilemeyeceğini garantiler.

ZAMAN DAMGASI

Zaman Damgası, dijital ortamdaki bir verinin belirtilen tarihe kadar geçerli olduğunu kanıtlar. Elektronik Kayıtların tümü Zaman Damgası ile üretildiği ve kaydedidiği zamanının, değiştirildiği ve gönderildiği yerin tespit edilmesini sağlar.

∴ Size özel e-Fatura fırsatlarımızdan şimdi faydalanın»

e-FATURA

TURKUAZSOFT ile e-FATURA mükellefi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! ÜCRETSİZ imkanlarıyla birlikte en kolay e-FATURA programı şimdi bir tık uzağınızda⇓

e-ARŞİV

Kağıt faturalardan sonsuza dek kurtulun TURKUAZSOFT ile e-ARŞİV’i keşfederek müşterilerinize dakikalar içerisinde faturasını iletme imkanına sahip olun !

e-DEFTER

Kolay e-Defter çözümü ile tüm muhasebe defterlerinizi kolayca gönderin, saklayın ve entegre edin! Hemen bilgi almak için:

0312 830 69 59 – 0850 532 43 40

TURKUAZSOFT SATIŞ DESTEK HATTI

0(850) 532 43 40 – 0(312) 830 69 59