SATIŞ DANIŞMA HATTI :   0850 532 43 40 - 0312 830 69 59 bilgi@turkuazsoft.com.tr

Hakkımızda

TURKUAZSOFT Bilgi Teknolojileri Türkiye’nin Tek YERLİ-MİLLİ Sermaye ve Teknoloji Altyapısı ile Hizmet ve Kalite Standartları Müşteri Memnuniyeti Odağında Oluşturulan Elektronik İş Çözümlerini ve Hizmetlerini Müşterileriyle Buluşturur !

Firmamız vizyon ve misyonu çerçevesinde teknolojide millileşme anlayışıyla müşterilerinin muhasebede dijitalleşme hedeflerine e-Dönüşüm Çözümleriyle destek vermektedir.

TURKUAZSOFT’un şirketleri yüksek maliyetlerden kurtarıp düşük maliyetlere yönelten kullanıcı dostu, güvenlir, düşük maliyetli ve yüksek performanslı e-Dönüşüm Çözümleri sayesinde şirketler zamandan tasarruf ederek iş gücü maliyetlerini düşürür.

Gelir İdaresi Başkanlığı önderliğinde kurgulanan ve planlanan e-Dönüşüm Çözümlerini iş ortaklarıyla birlikte son teknoloji ile donatılan teknik altyapısı sayesinde %100 müşteri memnuniyeti temel amaç alınarak hizmet vermektedir.

Ankara‘nın merkezi Kızılay‘da yer alan firmamız 81 ilde de hizmet olanağı sunmaktadır. Hizmet kalitemiz referanslarımız ile onaylanarak tamamı müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olan hizmet anlayışımızla en kaliteli ve ekonomik hizmetleri müşterilerimize sunmaktır.

∴ Size özel e-Fatura fırsatlarımızdan şimdi faydalanın»

e-FATURA

TURKUAZSOFT ile e-FATURA mükellefi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! ÜCRETSİZ imkanlarıyla birlikte en kolay e-FATURA programı şimdi bir tık uzağınızda⇓

e-ARŞİV

Kağıt faturalardan sonsuza dek kurtulun TURKUAZSOFT ile e-ARŞİV’i keşfederek müşterilerinize dakikalar içerisinde faturasını iletme imkanına sahip olun !

e-DEFTER

Kolay e-Defter çözümü ile tüm muhasebe defterlerinizi kolayca gönderin, saklayın ve entegre edin! Hemen bilgi almak için:

0312 830 69 59 – 0850 532 43 40

TURKUAZSOFT SATIŞ DESTEK HATTI

0(850) 532 43 40 – 0(312) 830 69 59

Call Now Button