Satış Danışma Hattı: 0(850) 532 43 40 | 0(312) 830 69 59 bilgi@turkuazsoft.com.tr

KURUMSAL

Turkuazsoft Bilgi Teknolojileri ©

Yerli-Milli Teknoloji ile Buluşturuyoruz !

Turkuazsoft Bilgi Teknolojileri Türkiye’nin Tek YERLİ-MİLLİ Sermaye ve Teknoloji Altyapısı ile Hizmet ve Kalite Standartları Müşteri Memnuniyeti Odağında Oluşturulan Elektronik İş Çözümlerini ve Hizmetlerini Müşterileriyle Buluşturur !

Firmamız vizyon ve misyonu çerçevesinde teknolojide millileşme anlayışıyla müşterilerinin muhasebede dijitalleşme hedeflerine e-Dönüşüm Çözümleriyle destek vermektedir.

TURKUAZSOFT’un şirketleri yüksek maliyetlerden kurtarıp düşük maliyetlere yönelten kullanıcı dostu, güvenlir, düşük maliyetli ve yüksek performanslı e-Dönüşüm Çözümleri sayesinde şirketler zamandan tasarruf ederek iş gücü maliyetlerini düşürür.

Gelir İdaresi Başkanlığı önderliğinde kurgulanan ve planlanan e-Dönüşüm Çözümlerini iş ortaklarıyla birlikte son teknoloji ile donatılan teknik altyapısı sayesinde %100 müşteri memnuniyeti temel amaç alınarak hizmet vermektedir.

Ankara‘da merkez olarak yer alan firmamız 81 ilde de hizmet olanağı sunmaktadır. Hizmet kalitemiz referanslarımız ile onaylanarak tamamı müşteri memnuniyeti üzerine kurulu olan hizmet anlayışımızla en kaliteli ve ekonomik hizmetleri müşterilerimize sunmaktır.